Rohodčí: Jaroslav Kubala (SK)

Třída: Mladých

Hodnocení: Výborný 1, CAJC SK, BOB

Max v závěrečné soutěži FCI III.
Max v závěrečné soutěži FCI III.
Max_2.den.JPG
Max_2. den s fenou.JPG

Rozhodčí: Pavol Seman (SK)

Třída: Mladých

Hodnocení: Výborný 1, CAJC SK, BOB

Max_1.den.JPG
Max_BOB 1.den.JPG
Max_s medajlí.JPG

Rozhodčí: Miroslav Václavík

Třída: Mladách

Hodnocení: Velmi dobrý 1

První výstava ve třídě mladých. Max byl hodně otrimovaný, takže to mohl být i jeden z důvodů, proč se pan rozhodčí rozhodl jak se rozhodl. Max chodil moc hezky, krásně se na mě díval. Prohlídku na stole docela zvládnul a na zemi stál hezky. Ale panu rozhodčímu se zdál delší, a tak dnes VD:o( No nevadí, třeba příště to bude lepší.

MB_Max_1.jpg
MB_Max_2.jpg

Rozhodčí: Ingrid Ehold (A)

Třída: Dorostu

Hodnocení: Velmi nadějný 1, Nejlepší dorost

Dnešní výstava byla opravdu dlouhá. Bylo hrozné horko a kerni šli na řadu až kolem 12. hodiny. Takže si dokážete představit, jak je to předvádění bavilo. No samozřejmě vůbec:o( Většina se tam sotva plazila s vyplazeným jazykem až na zem. Ve třídě dorostu byl Max sám. Paní rozhodčí se líbil, a tak nám zadala VN1. Po posouzení fen dorostu jsme šli s Bonou o nejlepšího dorosta, kterého získal Max díky tomu že měl víc nastražené uši:o)) Fakt zajímavý důvod:o) Jelikož do závěreček nebylo dlouho, tak jsme počkali. V závěrečkách se umístila Bona, ale Maxe už nevybrali.

Max při posuzování na stole
Max při posuzování na stole
s Ebony v závěrečném kruhu o nejlepšího dorosta výstavy:o) (Ebony vyhrála 2. místo):o)
s Ebony v závěrečném kruhu o nejlepšího dorosta výstavy:o) (Ebony vyhrála 2. místo):o)
250660_3155518498623_1061402057_n.jpg

Rozhodčí:

Třída: Dorostu

Hodnocení: Velmi nadějný 1

Dlouho jsme se rozmýšlela jestli na světovou výstavu do Salzburku jet a nakonec jsme se s Petrou domluvili, že to pojedeme zkusit. Petra vzala Adíka se kterým nakonec vyhála BOB. Hned od začátku to bylo dost napínavé, protože jsme zůstali stát před výstavištěm v koloně a i když jsme měli hodinovou rezervu, téměř nám to nestačilo, protože kolona před výstavištem se prostě nehýbala a nehýbala a my stáli a stáli a čas utíkal. Už jsem myslela že to nestihneme. Ale naštěstí se kolona trochu rozjela a Petra mě vyhodila rovnou před halou. Běžela jsem a hledala náš kruh. Byli to teda nervy, ale nakonec jsem kruh našla. Rychle jsem Maxe učesala a čekala kdy to začne. Posuzování mělo začít v 9:30. Já dorazila asi tak 9:25. Ale stresovala jsem se zbytečně protože do 10 hodin se nic nedělo:o( A tak jsme čekali a čekali, ale dočkali jsme se:o) Ve třídě dorostu jsem měla jednoho konkurenta. Maxík chodil moc krásně a paní rozhodčí se také líbil. Akorát mu vytkla, že je trochu delší, ale že se jí moc líbí jeho pohyb. A tak jsme dostali VN a 1. místo. Druhý pejsek dostal jen N. Takže dobrá věc se zdražila i když trochu se nervama:o) Po posouzení dorostu fen jsem měla nastoupil ještě o nejlepšího dorosta, ale to jsem vůbec netušila. Maxe jsem tam nechala (musela jsem na záchod) na hlídání Lucce, která se ho pohotově ujala a šla s ním do kruhu. Bohužel toto ocenění už Max nedostal. Když jsem se vrátila, Lucka mi všechno vyprávěla:o) Pak už jsem jen sledovala ostatní kerny a počkala na vyhlášení nejkrásnějšího kerna.

IMG_3617.JPG
IMG_3621.JPG
puppy_male_3629.JPG

Rozhodčí: Miroslav Václavík

Třída: Dorostu

Hodnocení: Velmi nadějný 1

ATT00223.jpg
Max1.jpg
Max2.jpg

Rozhodčí: Alena Auerbach

Třída: Dorostu

Hodnocení: Velmi nadějný 1

DSC05052.JPG
DSC05059.JPG

Rozhodčí: Tibor Havelka (SK)

Třída: Štěňátka

Hodnocení: Velmi nadějný 1

Max únor březen 2012 029.JPG
Max únor březen 2012 036.JPG
Max při posuzování
Max při posuzování
2
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one