Rozhodčí: František Polehňa

Třída: Šampionů

Hodnocení: Výborný 1, CAC

DSC03060.JPG
DSC03061.JPG
Nový obrázek2.JPG

Rozhodčí: Jacobs Rainer (D)

Třída: Šampionů

Hodnocení: Výborný 1, CAC

Gas při posuzování
Gas při posuzování
DSC02843.JPG
DSC02909.JPG

Rozhodčí: MVDr. Pavol Seman (SK)

Třída: Vítězů

Hodnocení: Výborný 1, CAC, CC, Klubový vítěz, BOB

O BOB s fenou Glenmore´s Halloween Queen 
O BOB s fenou Glenmore´s Halloween Queen 
DSC02756.JPG
DSC02692.JPG

Rozhodčí: Gabriela Štursová

Třída: Šampionů

Hodnocení: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, Vítěz Prahy, BOB

Na pražské výstavě jsme opět nemohli chybět. Ráno nás taťka zase přivezl až před výstaviště, aby jsme nemuseli platit parkovné a moc brzy vstávat. U kruhu už bylo trochu těsno. Ale byli tu všicni naši kamarádi, takže místečko nám podrželi:o) Dnes jsem měla na úpravu docela dost kerníků, takže od rána jsem měla co dělat. Nejdřív všechny pěkně pozdravit a podrbat jejich chlupáče a pak hurá do práce:o) Kerni šli dnes první, takže moc času nebylo. V mezitřídě jsem předváďěla Jacka. Byli jsme tam 4 psi, ale Jack krásně chodil a zaslouženě porazil své konkurenty (Coudyho, Benjiho a Dana) a získal svůj první CAC:o) Já s Gasem jsem šla do třídy šampionů. Měli jsme tam 3 psy. Cronus HTG, Hjohoo´s Hjo are my Gold Nugget a Gas. Vůbec jsem netušila, že by jsme v takové konkurenci mohli vyhrál. Na stole to totiž tak úplně suprově nevypadala. Gas měl sice hezký posudek, ale paní rozhodčí se trochu pozastavila nad jeho zuby. Spodní řezáky mu totiž trochu vybočují z řady, ale nakonec usoudila, že je to adekvátní k jeho věku. Nejdřív paní rozhodčí dala Cronuse na 3. místo a rozhodovala se mezi Gasem a Hjohoo´sem. Chodili jsme ještě kolečko a pak Gasíka dala na první místo - V1, CAC. Pochválila mu pohyb a úpravu. Pak jsme rovnou zůstali v kruhu a šli jsme o CACIBa s Jackem a psem z Ruska. Gasík opět zabodoval a získal i CACIBa. Vůbec jsem tomu nemohla věřit. Jack bohužel nic. Pak nastoupily feny. Konečně jsem měla chvíli času na koukání. Třída šampionek byla nejpočetnější třída. Po přidělení CACIBa ve fenách jsem šla s Gasem opět do kruhu, tentokrát o BOB. Chodili jsme opět kolečko. Gasíkovi se už moc nechtělo, ale i tak se stalo něco neuvěřitelného. Gasík se dnes líbil nejvíc a dostal BOB. Byl to super pocit všechny porazit a to i kerny z Německa a Ruska:o) No prostě Gas ještě do důchodu nepatří:o)

<p>O BOB Frixos, Gas a Cairn-Lady´s Yes Sir I Can Buggy</p>

O BOB Frixos, Gas a Cairn-Lady´s Yes Sir I Can Buggy

Gasík:o)
Gasík:o)
Dandy Fran-Evis (Jack) dnes vybojoval V1, CAC
Dandy Fran-Evis (Jack) dnes vybojoval V1, CAC

Rozhodčí: Miroslav Václavík

Třída: Vítězů

Hodnocení: Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

Krajská výstava v Litoměřicích se tonto rok konala poprvé, a tak jsme tu samozřejmě nemohli chybět. Kerníků tu moc nebylo. Gasík byl ve psech jediný a ve fenách přijeli Bíba a veteránka Anny. Gasík byl dnes v náladě a hezky v kruhu chodil a předváděl se. Panu rozhodčímu se líbil, a tak nám zadal výbornou, vítěze třídy a také i krajského vítěze. Bíba si také odnesla krajského vítěze a Anny nejlepšího veterána. Kerni šli na posuzování jedni z prvních plemen, a tak jsme byli rychle hotoví a čekat na soutěže se nám nechtělo. S Bárou a Getou jsme prošli výstaviště a dali si výbornou palačinku, Gasík samozřejmě dostal ochutnat, a pak už jsme namířili směr domov.

Nutné česání&nbsp;před vstupem do kruhu
Nutné česání před vstupem do kruhu
DSC01943.jpg
V pohybu:o)
V pohybu:o)

Rozhodčí: Marja Salminen (FIN)

Třída: Vítězů

Hodnocení: Výborná 2, res. CAC

Ronek a Gas
Ronek a Gas
DSC01398.JPG

Rozhodčí: Annamária Vizmathy (HU)

Třída: Otevřená

Hodnocení: Výborný 1, Vítěz třídy, CC, Krajský vítěz, res. BIG - 2. místo v III. FCI skupině

Naprosto skvělá výstava. Výstavu v Rybníkách jsme si nenechali ujít žádný rok a ani tento rok nebyl vyjímkou. I když jsme se hlásili na poslední chvili. Dnes bylo přihlášených 35 kernů, což je opravdu velký počet. Gase jsem nahlásila do otevřené třídy s nadějí, že tam nebude taková konkurence a nakonec to byla skoro nejpočetnější skupina. Gas byl dneska ve velice dobré náladě. Měla jsem totiž párečky, které mě ještě nikdy nesklamali a Gas by pro kousek párku udělal cokoliv. Dnes opravdu hezky chodil - tak radostně a vypadalo to i že je velice temperamentní:o) Paní rozhodčí při posuzování diktovala do posudku samé Lovely a tak známku výbornou nám zadala. Pak jsme ještě chodili kolečko o konečné pořadí a díky Gasíkově dnešní dobré náladě nás paní rohodčí vybrala na první místo. Druhý byl Monty, pak Belos, Avar a Zerrow.  Dostali jsme krásný a velký pohár:o) Všichni dostali známku výbornou až na Zerrowa. Pak jsme čekali až se doposuzují feny a s Gasem jsem šla ještě o nejlepšího psa. Chodili jsme já s Gasem, Danaos, Chico a Ronek. Po jednom kolečku a chvilce rozhodování mezi Gasem a Danaosem to nakonec dostal Gas:o) Měla jsem opravdu veeelkou radost, protože jsem to vůbec nečekala. Ve fenách zvítězila Sylvi. Po posuzování za mnou přišla paní rozhodčí a radila mi do budoucna jak Gase co nejlépe předvést, když o něco jde. Radila mi, že ho mám nechat stát ve volném postoji. Radu paní rozhodčí jsem hned využila v závěrečném kruhu. Jelikož takový úspěch nemáme každý týden, počkala jsem do závěrečné soutěže. Čekání nebylo dlouhé, protože se tu sešla skupina fain lidí a nakonec přijeli i Bára s kerním miminkem a Anička na kukandu. Soutěže začínali kolem 15. hodiny. Naštěstí dnes se vyhlašovalo po skupinách FCI, takže nějaká naděje na úspěch tu byla. Teriérů se v kruhu sešlo asi tak 10. Snažila jsme se dle rady paní rozhodčí, Gase předvést ve volném postoji, což asi opravdu zafungovala a byli jsme vybraní do užšího výběru 3 teriérů. Pak jsme udělali ještě kolečko a paní rozhodčí měla jasno. A světe div se, Gas se umístil na krásném 2. místě:o) Naprosto úžasný výsledek, který jsem dnes vůbec nečekala. Dostali jsme další pohár a pytel krmení:o)

Balu v Vltavotýnský lesů - štěně po Samovi - dnes na výstavě získal Výborný 1 ve třídě mladých
Balu v Vltavotýnský lesů - štěně po Samovi - dnes na výstavě získal Výborný 1 ve třídě mladých
Ernie Fran-Evis - štěně po Samovi - ve třídě dorostu VN4
Ernie Fran-Evis - štěně po Samovi - ve třídě dorostu VN4
<p>Gas s poháry, ale focení ho opravdu nudilo</p>

Gas s poháry, ale focení ho opravdu nudilo

Rozhodčí: Miroslav Václavík

Třída: Otevřená

Hodnocení: Výborný 2

Rozhodčí: Jolanda Nagler Magal (ISR)

Třída: Vítězů

Hodnocení: Výborný 1, CAC, CACIB, BOB

Rozhodčí: Peter J. Green (USA)

Třída: Vítězů

Hodnocení: Výborný 1, CAC

1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one