KV Karlovy Vary 25.8.2007

Rozhodčí: Zdeněk Kliment

Třída: Mladých

Hodnocení: Výborný 1, Vítěz třídy mladých

Dnes jsme jeli poprvé zkusit štěstí na krajskou výstavu do Karlových Varů. Výstava se konana na dostihovém závodišti a prostředí bylo moc krásné a příjemné. Kruhy sice byly na asfaltu, ale naštěstí nebylo tak hrozné horko, aby nás pálily tlapičky. Když jsme přišli a našli ten správný kruh Katka a Lucka se svými psými slečnami, Fency, Fellou a Kamei, tam už byli a drželi nám místo. Za to jim děkujeme. Byli jsme hned u stolečku rozhodčího, takže jsme krásně slyšeli, co komu říká a jak hodnotí. Na řadu jsme šli kolem 11 hodiny a z kernů jsem šel zase jako první. Nejdřív jsem šel na stůl a pak jsem se předvedl v pohybu, musím říct, že dneska jsem chodil moc hezky:o). Panu rozhodčímu jsem se moc líbil a tentokrát mi nic nevytknul a po chvilce napětí mě panička začala hrozně chválit. Náš první velký úspěch a to Výborný 1 a Vítěz třídy mladých byl na světě. Panička i já jsme měli ohromou radost. Dostali jsme krásný diplom a dvě stužky - modrou a stříbrnou. A to nejdůležitější - krásnou medajli. 

Protože jsme se chtěli účastnit i odpolední soutěže, šli jsme se projít do Karlových Varů. Navšívili jsme tu rozhlednu, kam jsme jeli lanovkou. Musím přiznat, že jsem se trochu bál. Vyšplhali jsme i na rozhlednu, kde byl nádherný rozhed. Já jsem toho teda moc neviděl, ale panička vyprávěla... Pak se šli páníčkové najíst. Já jsem zase nic nedostal, ale krásně jsem si tu odpočinul:o)

Okolo 14 hodiny jsme byli zase na závodišti a čekali na zahájení odpoledních soutěží. Panička mě zase musela trochu vyčesat, protože procházka v lese na mě byla přece jen trochu vidět. Asi za hodinku jsme vyrazili do kruhu i my. Šli jsme o nejkrásnějšího mladého výstavy. S námi šlo hrozně moc dalších mladých výstavních nadějí, a tak jsme se tam skoro ztratili. Postavil jsem se do postoje, ale pan rohodčí nás jen přešel a do užšího výběru jsem se bohužel nedostal. Ale i tak jsme měli všichni z této výstavy hrozně moc velkou radost:o))

 

Zase to škubání...

Zase to škubání...

a upravování
Celý natěšení před kruhem

Celý natěšení před kruhem

V postoji

V postoji

P1020436.bmp
Při odpolední soutěži...

Při odpolední soutěži...

o nejlepšího mladého výstavy
27.08.2007 09:06:12
Alfik95
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one