Borkovany 24. - 26.6.2011

Na výlet do Borkovan za Šárkou a Sendy jsme se všichni moc těšili. V pátek jsme kolem 14. hodiny vyzvedli Katku a Nesie na Rajské zahradě a vyrazili směr Brno a Borkovany. Cesta byla dobrá, nikde žádné kolony a aut bylo přiměřeně. Takže za 2,5 hodiny jsme byli na místě. Šárka si nás vyzvedla na náměstí a jeli jsme do krásného domečku její babičky a dědy. Šárka nás zavedla do pokoje, kde jsme měli s Katkou bydlet. Byl to krásný pokojíček a Gas hned musel otestovat postel. Začel se v ní slastně válet a při tom vydával všemožné zvuky jen těm psím se moc nepřibližovali. Všichni psíci měli velkou radost, že jsou pohromadě a konalo se hromadné vítání a mazlení. Když jsme se všichni pěkně zabydleli pozvala nás Šárka na skvělou večeři, kterou pro nás sama uvařila. Na menu byla fazolová polévka a Gnochi se špenátem a kuřecím masem. Byla to opravdu vééélká dobrota až jsme se všichni olizovali až za ušima. Po večeři jsme se vydali na procházku po okolí. Šli jsme k nedalekému rybníku, kde se Sendy a Sam vykoupali. Bylo to velice příjemné, protože tu jsou jen samé pole a kluci mohli lítat na volno. Měli samozřejmě radost, protože si po té dlouhé cestě v domečku pořádně protáhli nožičky. Večer jsme šli spát poměrně brzy, protože ráno jsme museli brzy vstávat a být odpočatí na agility co nás zítra v Brně čekalo.

Ráno jsme vstávali kolem 5:30. Šli jsme na procházku a vyvenčit naše čtyřnožce. Pak snídaně a kolem 7 hodiny jsme vyrážili směr Brno a výstaviště. Přijeli jsme včas kolem 7:45. Na parkovišti jsem se sešli se Zuzkou od Chica, kterého jsem dnes měla předvádět na výstavě. Jelikož bylo dnes na programu agility šli jsme najít plac, kde se mělo běhat. Od parkoviště to byla hrozná dálka, ale nejlepší bylo že nikdo z organizátorů nevěděl že tu nějaké agi je. Ale nakonec jsme si pomohli sami a našli jsme to. Konečně jsme byli na místě:o) Rozbalili jsme domečky a židličky a chvilku odpočívali. Ale odpočinek netrval dlouho, protože jsem musela připravit Chica na výstavu. Byl už velice zarostlý, takže lehkou doúpravu potřeboval. Já se vrhla do Chica a Zuzka si půjčila Gase. Dnes jsem tu měla na agi přihlášeného jen Sama a Gas dnes běhal s náhradní paničkou Zuzkou:o) Všechno běželo podle časového ropisu, takže lehce po 8:30 byla prohlídka prvního parkuru a to jumpingu. Parkur nebyl úplně nejjednodušší, ale docela se mi líbil. Se Samem jsme běželi jako úplně první dvojice. Samík byl v náladě a tak jsme mohli vystartovat. Na parkuru se hezky snažil. Ale osudním se nám stal tunel po kruhu. Tak moc jsem se soustředila na překonání kruhu, protože Sam má někdy problémy se strefit, že po skočení kruhu (naprosto bez problémů) než jsem se rozkoukala byl Sam ve špatné díře tunelu a to samozřejmě znamenalo diskvalifikace. Byla to hrozná škoda, protože až do té doby šel moc hezky:o) Zase ta moje hlava:o( Ale nic, nepoveldo se a já rychle běžela uklidit Sama do boudičky. Popadla jsem Chica a utíkali jsme zase na druhou stranu výstaviště do kruhu č. 20. Kerni dnes začínali a tak jsem věděla ze v 9 hodin musím být u kruhu. Všechno jsem stihla na minutu přesně a těsně po 9. hodině jsme stáli u kruhu. Paní rozhodčí začala přesně a tak jsem Chica jen trochu učísla a šli jsme do kruhu. Ve třídě otevřené jsme byli sami. Paní rozhodčí se Chico moc líbil. Akorát mu vytkla drobivější pohyb, ale i tak mu zadala Výborný 1, CAC. Po nás nastoupil ve třídě šampionů Brent, který také dostal CAC. Pak jsme šli oba o CACIBa. Chico se moc snažil a moc hezky chodil a paní rozhodčí se dnes přecejen víc líbil Chico, kvůli jeho temperamentu a CACIB byl jeho:o) Pak už jsme jen počkali na feny a o BOB jsme šli s mladým psem a Sylvou. Dnes se ale nejvíc paní rozhodčí líbila Sylvi. Pak už jsme si šli pro pohár a medaili a hurá opět na agility.

Přišli jsme včas, protože se přestavovalo na A2. Trať nebyla těžká a docela se mi i líbila, ale bohužel Sam byl asi trochu unavený nebo spíš možná lajdácký a skočil zónu na houpačce a shodil jednu překážku. Ale jinak běžel hezky:o) Nakonec se běželo agility, kde Sam opět skočil houpačku a shodil skočku. Takže také nic. Počkali jsme na vyhlášení výsledků, protože Šárka se Sendy vyhrály zkoušku A1 a Katka se umístila v součtu agility a jumpingu a krásném 3. místě:o) Když holky posbírali všechny ceny, šli jsme si dát věci do auta a prošli jsme si celou výstavu. Byla tu spousta stánků a dále výstava potkanů, prasátek, ovcí, koz, krav a koní. Takže bylo opravdu na co koukat a procourali jsme tu celé odpoledne. Zpět jsme odjížděli kolem 17. hodiny a všichni jsme měli uťapkaný nožičky. Večer jsme udělali jen krátkou procházku, protože všichni byli dost unavení a šli jsme spinkat.

V neděli bylo zataženo a trochu pršelo, ale ani to nás neodradilo od našeho plánovaného výletu po okolí Borkovan. Po snídani jsme vyrazili a kolem oběda jsme byli zase zpět. Krásně jsme se prošli a nakonec se všichni i vykoupali v rybníce. Pak jsme si dali výborný obděd a vyrazili do Brna pro našeho nového člena rodina. Křečka syrského Vinie. V Brně jsme trochu bloudili, ale nakonec jsme se s paní Markétou setkali. Předání proběhlo v pořádku a paní je velice milá a velice zapálená chovatelka křečků:o) Markéta mi předala Vinie a ještě její sourozence Vikinga, kterého jsem vezla Katkce H. a Valentýnku pro Patriciie, ale přechodný domov má u Verunky. Cestou všichni kromě mě a Katky spinkali. Kluci spokojeně v přepravce, Nesie na sedačce vzadu a křeččátka v přepravkách:o)

V neděli jsme si udělali krásnou procházku po okolí, kde se všichni vyběhali a to nemyslím jen psy....:o))
V neděli jsme si udělali krásnou procházku po okolí, kde se všichni vyběhali a to nemyslím jen psy....:o))
Sam si počkal až Sendy připlave s klacíčkem a pak se jí ho pokusil ukrást. Ale Sendy se nedala:o)
Sam si počkal až Sendy připlave s klacíčkem a pak se jí ho pokusil ukrást. Ale Sendy se nedala:o)
Sendynka za první místo ve zkoušce A1 dostala obrovské ucho.
Sendynka za první místo ve zkoušce A1 dostala obrovské ucho.
Kluci pózují:o)
Kluci pózují:o)
Sam se zamiloval do míčků:o)
Sam se zamiloval do míčků:o)
Celá naše Brněnská (Borkovanská) výprava
Celá naše Brněnská (Borkovanská) výprava
<p>šampionka Nesie -&nbsp;v součtu agility a jumpingu se umístila na 3. místě.</p>

šampionka Nesie - v součtu agility a jumpingu se umístila na 3. místě.

27.06.2011 10:18:44
Alfik95
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one