4.10.2014 - Klubová výstava KCHMPP v Mladé Boleslavi - rozhodčí Milena Maršálová - Maxík Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB a Gasík Výborný 1, BOV. Oba kluci byli pochváleni a krásnou úpravu, předvedení a Maxík za krásný pohyb:o)
20.9.2014 - další úspěšná výstava - MVP České Budějovice - Maxík - Výborný 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB a Gasík - Výborný 1, BOV
14,9,2014 - Apple Cup - MR teriérů Mladá Boleslav - agility závody, které jsem si opravdu hodně užili. Rozhodčí Jaroslava Podmolová stavila moc hezky parkury a tak jsme nám s Maxík podařilo doběhnout všechny. Jumping jsme zaběhli čistě a umístili se na krásném 9.místo ze 40 smallů. Ve zkoušce A2 jsme měli také moc hezký rychlý a čistý běh, což nám vyneslo 1. místo. Touto poslední zkouškou jsme se rozloučili s kategorií A2 a od příště hurá do A3:o) Bohužel v Agility nám spadla jedna laťka, což nás odsunulo až na 16. místo, ale i tak to byl krásný rychlý běh se všemi zónami a krásným náběhem do slalomu. Celkově se Max umístil na MR teriérů na 10. místě z 32 small teriérů:o)
13.9.2014 - Klubová výstava KCHT Mladá Boleslav - Maxík V1, CAC, CC, Klubový vítěz, BOB. Gasík V1, CCV
6.9.2014 - Krajská klubová výstava KCHT Džbán se opravdu moc moc povedla. Maxík si odvezl Krajského vítěze a neoficiálně i BOB. Svou premiéru jsem Gasík jako veterán a podařilo se mu neuvěřitelný výsledek. Vyhrál svojí třídu s CCV a vyhrál i nejkrásnějšího veterána celé výstavy:o))
27.6.2014 - dnes byl Maxík mooooc šikovný a podařilo se nám složit další dvě Dogdancingové zkoušky. Obě na výbornou a tím Max splnil podmínky pro udělení titulu Master of Dogdancing 1. stupně:o)) - MD 1 - 25 bodů z 27 - známka Výborná a HTM1 - 27 bodů z 30 - známka Výborná.
7. - 8.6.2014 - Naprosto úžasný víkend na klubové a krajské výstavě KCHMPP v Mladé Boleslavi. Maxík byl prostě úžasný a odvezli jsme si opravdu krásné výsledky. V sobotu na klubové výstavě - Výborný 1, CAC, BOS:o) V závěrečné soutěži o nejlepší pár Max a Bona získali krásné 1. místo.
V neděli na krajské výstavě Max opravdu zazářil. I v tomto úmorném vedru se opravdu hodně snažil a odvezli jsme si - Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Krásné louky a v závěrečné soutěži 3. místo BIS:o) A v soutěži párů s Bonou vybojovali krásné 2. místo:o)
21.5.2014 - dnes jsem se konečně dočkala a ve schránce na mě čekal zpravodaj KCHT (Klubu chovatelů teriérů), kde je vyhodnocení celoroční soutěže o nejlepšího teriéra 2013 a Maxík má moc krásné umístění:
Kategorie krása - celkové 3. místo ve psech teriérech a 1. místo mezi Kernteriéry
Kategorie Agility - 2. místo mezi psy teriéry
Kategorie Ostatní výkon (s naší ZOP a ZZO) - 4. - 5. místo mezi psy teriéry:o)
17.5.2014 - další naprosto skvělá a mega úspěšná výstava:o) Krajská výstava v Hradci Králové - rozhodčí Zdeněk Kliment - Max - Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. A v závěrečné soutěži 1. místo BIG III. FCI skupiny a 4. místo o nejkrásnějšího psa výstavy:o) Katka jako už velice zkušená párová handlerka, vybojovala skvělé 3. místo v párech z 9 přihlášených. A aby toho nebylo málo, tak se Max s Katkou Šimánkovou zúčastnil soutěže v junior handlingu 1. kategorie (děti 9 - 13 let) a povedlo se jim umístit na krásném 2. místě z 11 dětí:o) Já toho Maxíka prostě miluju:o))
10.5.2014 - dnes jsme se domluvili s Jitkou Holou a její kernicí Nikou, že se společně vydáme na trojzkoušky do Havlovic. Nám s Maxíkem se moc nedařilo. V první zkoušce jsme měli 2 odmítnutí, v 2. běhu jsme se diskli, protože Max se prostě rozhodl, že místo do slalomu půjde na kladinu a jediný 3. běh se nám povel. Sice Max shodil jednu tyčku, ale jinak krásný rychlý běh. Měli jsme nejrychlejí čas ze všech, takže i s jednou chybou jsme se umístili na 2. místě:o)
Ale Jitce s Nikou dnes parkury opravdu sedly a 2x se umístili na 1. místě s čistými běhy, takže splnili podmíny pro přestup do A2.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one