8.5.2015 - Krajská klubová výstava KCHT ve Staňkově. Maxíkovi se opět moc moc dařilo. V kruhu získal od paní rozhodčí O. Hrabákové V1, vítěz třídy, Krajský vítěz a CC a v závěrečné soutěži ve výběru všech krajských vítězů III. FCI skupiny (tedy vítězů klubové výstavy) Max získal od paní V. Tiché 1. místo:o)) Neuvěřitelný výsledek. A v soutěži párů s Bonou obsadili 2. místo:o)
1. - 3. 5. 2015 - Třídenní mezinárodní výstava v maďarské Budapešti. Maxík všechny tři dny získal V1, CAC, CACIB a BOB. Jeden den jsme nahlásili i soutěž chovatelských párů a Bona a Max se umístili na krásné 2. místě:o) Za tyto tři dny se Maxovi podařilo splnit Maďarského šampiona:o)
18. - 19.4.2015 - mezinárodní a klubová výstava v německém Chemnitzu. Maxík si oba dny odvezl V2, res. VDH a res. CAC, v sobotu res. CACIB. I když druhá místa podařilo se mu dokončit německého VDH šampiona:o)
14.3.2015 - dnes jsme s Maxíkem vyrazili na trojzkoušky A3 do Heroutic. Rozhodčí Veronika Vostrá nám postavila moc hezké parkury. Maxík dnes běhal moc hezky, a tak ve dvou bězích jsme doběhli čistě bez trestných bodů a v obou případech na 1. místě. Bohužel jeden běh se nám nepovedl a diskli jsme se. Ale to vůbec nevadí. Pro tento rok máme splněny zkoušky pro A3 CH.
V Herouticích se nám opravdu daří. Všechny zkoušky jsme zatím splnili jen tady. I po ukončení jezdecké kariéry se sem budu ráda vracet:o))
6.12.2014 - Krásné zakončení výstavní sezóny 2014 na Krajské výstavě KCHT v Praze. Maxík získal V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC a Gasík V1, Vítěz třídy veteránů, CCV a dokončil Klubového veterán šampiona KCHT. V závěrečné soutěži Gas vyhrál 1. místo BEST IN SHOW veteránů. A v soutěži párů Max a Bona vyhráli také 1. místo:o)
17.11.2014 - trojzkoušky A3 Heroutice - rozhodčí L. Pánková - dnes se nám s Maxíkem podařilo splnit první zkoušku A3 bez trestných bodů a na 3. místě. Takže putování za A3CH může začít. Dnešní parkury nám opravdu sedly. První parkur jsme šli čistě, ale bohužel o 0,08s jsme skončili na 4. místě. V druhém parkuru jsem moc přemýšlela nad tratí a na poslední chvíli jsem změnila plán, což se mi ve vteřině vymstilo a byl z toho pěkný disk. A třetí běh byl náš. Všechno krásně vycházelo, Maxík se snažil nic neshodit a krásně seběhl áčko, takže jsme šli čistě a umístili jsme se na 3. místě.
2.11.2014 - druhý den na MVP Praha - rozhodčí Miroslav Václavík - Max - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, 4. místo BIG III. FCI skupiny. Bohužel dnes Gasík neměl moc úspěch a kvůli zubům dostal od pana rozhodčí VD1:o(
1.11.2014 - dnes ve znamení jedniček:o)) MVP Praha - Max - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, 3. místo BIG a s Bonou krásné 5. místo v soutěži o nejlepší pár ze 40 přihlášených párů všech plemen. Ani Gasík nezahálel a dnes získal V1, BOV a v závěrečné soutěži o nejlepšího veterána výstavy postoupil do užšího výběru 13 veteránů z 25 nastoupených veteránů všech plemen:o) A to jsme dnes ještě měli krásné čísla - Max měl číslo 999 a Gas 1000:o)
28.10.2014 - druhé zkoušky agility v kategorii A3 tentokrát v Kyjích. Dnes nám stavěly parkury dvě rozhodčí. První parkur postavila Alice Boháčová. Parkur to byl docela hezký, ale bohužel se nám vůbec nevydařil náběh do slalomu a jeho dokončení. Takže chyby a odmítnutí. Ale i tak jsme doběhli. Druhý parkury nám postavila paní Lenka Pánková. Parkur mi přišel docela těžký. Bylo tam jedno místo kterého jsem se opravdu bála, ale Maxík to zvládl jako profík a ani nad jinou trasou nepřemýšlel. Bohužel mi z neznámého důvodu seskočil z houpačky, takže jedno odmítnutí, ale parkur jsem doběhli hezky a až na tu houpačku čistě. Z druhého parkuru jsem měla velkou radost, že se nám povedl a nediskli jsme se:o)
11.10.2014 - dnes jsme vyrazili na dvojzkoušky agility do Horních Počernic Pet Centra. S Maxíkem jsem poprvé startovala v kategorii A3. Pan rozhodčí Petr Rybář nám postavil moc hezké běhavé parkury. Bohužel v obou parkurech jsme měli jednu chybu - skočené áčko a shozená laťka, což nás odsunulo až na 6. místo, ale v součtu to bylo krásné 3. místo:o)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one