13.9.2015 - po roce jsme se opět vydali na Apple Cup a MR teriérů s Maxem a Gasíkem do kategorie veteránů. Jako první dnes běhali veteráni a Gasík se oba běhy moc snažil a nakonec se umístil na krásném 2. místě:o) A Maxík dnes také běhal naprosto skvěle. V agility jsme měli bohužel jednu schozenou laťku, ale jumping se nám moc povedl a doběhli jsme čistě na 3. místě ze všech small. V součtu na MR teriérů jsme se umístili na skvělém 4. místě.
12.9.2015 - klubová výstava KCHT v Mladé Boleslavy, Max V1, CAC, CC a v soutěži párů s Bonou krásné 2.místo.
11. 9.2015 jsme s Maxíkem splnili další zkoušku z DD v Jenštejně - MD2 na Výborně:o)) Maxík je můj borec:o)
5. - 6.9.2015 jsme se vydali na klubové výstavy do německých Drážďan. Oba dny si Max odvezl V1, VDH a CAC KfT a tím splnil německého KfT šampiona:o))
1.8.2015 - klubová výstava KCHMPP v Přerově. Po týdnu stráveném na táboře ve Větřkovicích jsme se rozjeli do Přerova na výstavu a rozhodně jsem neprohloupili. Maxík získal V1, CAC, BOS a Gasík V1, BOV a oba v závěrečné soutěži postoupili do užšího výběru.
18.7.2015 - dnes na národní výstavě psů v Mladé Boleslavy se Maxík paní rozhodčí Maršálové moc líbil a odvezl si hodnocení Výborný 1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB:o)
13.6.2015 - jsme vyrazili na klubovou výstava KCHMPP v Mladé Boleslavy. Dnes jsem přihlásila i Gasíka a oba kluci si odvezli skvělé výsledky. Maxík Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB a Gasík výborný 1, BOV a 1. místo BIS veterán.
29. 5. 2015 - se stalo něco neskutečného. Po několika pokusech se nám konečně podařilo splnit zkoušku z Dogdancingu HtM 3 na Výborně. Zkoušku jsme splnili v Jenštejně a rozhodčím byla Šimona Drábková. Max se moc snažil a ani moc nezlobil, a tak jsme nám to konečně podařilo. Jsem z této zkoušky neskutečně šťastná, protože poslední půl rok jsme této zkoušce věnovali opravdu hodně energie, nervů a trénování.
22. 5. 2015 - jsme se vydali na zkoušky z dogdancingu DwD 2 do Řeporyjí. Posuzovala A. Rezková. Maxík se celou zkoušku snažil a já jsem nic nezapomněla a snažila se trochu tancovat, a tak jsme zkoušku splnili na Výbornou:o))
16. - 17. 5. 2015 - jsme se s naší kamarádkou Katkou a Bonou vydali na agility závody do Mariánských lázní. Oba dny se běželi zkoušky A3 a jeden jumping. Posuzovala M. Glossová. V sobotu se Maxíkovi moc nedařilo, ale i tak běhal moc hezky. V jedné zkoušce 5. místo a v jumpingu 12. místo. V neděli běhal ještě líp a podařilo se mu obě zkoušky doběhnout čistě na 5. místě a 2.místě. V jumpingu jsme se bohužel diskli. Z Maxíka jsem měla o víkendu obrovskou radost, protože běhal krásně, vnímal a ani jednou neshodil laťku a dal zóny na áčku ve všech bězích. Víkend jsme si krásně užili:o)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one