6. - 7.6.2009 - Kyje

Rozhodčí: Tomáš Glabazňa + Zdeněk Spolek

6. - 7.6.2009 - Víkend ve znamení sportu - oba dny jsme se zúčastnili našich prvních agility závodů na cvičišti v Kyjích.

V sobotu 6.6.09 jsme běželi oba - Já běžel kategorii začátečníků a Sam v kategorii miminek do 18 měsíců. Parkur byl velice jednoduchý s jedním tunelem a áčkem. Celý parkur jsem zvládnul bez jediné chybičky, akorát jsem měl pomalý čas. Sam měl parkur ještě lehčí s áčkem a tunelem a také neudělal žádnou chybu a v celkovém hodnocení se umístil na 1. MÍSTĚ

V neděli 7.6.09 mě panička nahlásila na oficiální soutěž do SA1. A pro Sama dnes už soutěž nebyla, takže zůstal doma a odpočíval. Jako první parkur jsme běželi jumping. Parkur byl pro nás nováčky poměrně těžký, ale i tak jsem ho zaběhl bez chyby, akorát mě dost spomalil slalom, který ještě pořád neumím. Další následovaly Agility. Opět docela těžký parkur, ale s paničkou jsme si s ním poradili na jedničku. Akorát panička mi to zkazila u tunelu, a tak jsme měli jednu chybu, ale opět pomalý čas - a to jsem se tak snažil. Oba parkury jsme dokončili, akorát pomalé časy nás odsunuly na poslední místa. Jako poslední jsme dnes běželi zkoušku. Parkur byl poměrně lehký, ale jelikož jsem byl po celém dnu už hoooodně unavený nechtělo se mi vůbec běhat. Parkur jsme sice dokončili, ale kvůli pomalému času jsme byli v konečném výsledku diskvalifikováni.

Víkend se velice pořadil a na to že to byly naše první závody, byli jsme s paničkou velice spokojeni:o)