19.6.2011 Dvojzkoušky Most

Rozhodčí: Zdeněk Spolek

Sam - 1. zk - 5. místo známka Dobrá, 2. zk - 3. místo známka Výborná bez trestných bodů, součet 3. místo

Na dnešní zkoušky jsem přihlásila jen Sama, protože Gas má ve dvojkách velkého strašáka a to je houpačka. Prostě se jí ne a ne přestat bát:o(( Ale aby to Gasovi nebylo líto, jel s námi aspoň na výlet. Dnes nám počasí přálo. Jen ráno se přehnala asi tak desetiminutová průtrž mračen. Jinak celý den sluníčko občas mraky, ale hlavně žádné horko. V první zkoušce se Samík moc nesoustředil a hned po první skočce byl slalom do kterého špatně naběhnul a tím jsme měli chybu. Pak koukal po okolí a chtěl jít pozdravit lidi u parkuru. Ale naštěstí lidi byli pohotový a Sama zahnali. Pak už se vzpamatoval a běžel hezky. Ale začátek nestál za nic. V celkovém hodnocení jsme skončili sice na 5. místě, ale se známkou Dobrou a 16 trestnými body:o) Na druhém parkuru se Sam už zasnažil a běžel ho bez chyby a docela i v tempu. Byla tam i jedna pro nás docela obtížná past a to že se muselo jít do tunelu který byl pod áčkem. Takže jsem si tam dávala pořádně pozor, protože vím, že Sam jde radši na zónovku než do tunelu. Ale i to jsme měli bez problémů a parkur jsme dokončili čistě. V konečném hodnocení jsme se umístili na krásném 3. místě a dostali jsme medaily a v součtu obou běhů jsme se umístili také na 3. místě a dostali jsme fialovou kokardu a nějaké pamalsky pro kluky:o) Ale hlavně jsem měla radost, že máme splněnou už druhou zkoušku do trojek:o) Pak jsme se ještě dívali jak bude závodit Šárka se Sendy v A1. Po odskákání všech parkurů jsme se šli projít, protože je tu krásná vodní nádrž a kolem 16. hodiny jsme vyrazili zpět do Prahy:o)