13.10.2013 Rašovice - zkoušky agility + jumping

Rozhodčí: Michaela Glossová

Max 1. běh - zkouška A2 - 2. místo/7 - V - čistě - 3,93 m/s, 2. běh - zkouška A2 - disk, 3. běh - jumping - disk

Gas 1. běh - zkouška A2 - 5. místo/7 - 8,04 tr.b. - 2,77 m/s, 2. běh - zkouška A2 - disk, 3. běh - jumping - 4.místo/22 - čistě - 2,24 m/s - 3,57 m/s

Do Rašovic jsme vyrazili společně s Katkou a jejíma holkama Bonou a Bíbou. Na závody jsem přihlásila jak Maxe, tak po dlouhé době i Gasíka. Jako první se běželi zkoušky a jako poslední běh Jumping. Zkoušky začínali kategorií A1, kde startovala Katka. My jsme přišli na řadu až po doběhnutí všech A1. První parkur byl moc hezký a nebyl ani příliš složitý. Maxík běžel hodně dobře, akorát jsem na předposlední překážce trochu jistila, a tak málem vyhnul houpačku, ale nakonec se srovnal a běh doběhl čistě bez jediné chybičky a i v krásném čase, které nám vyneslo 2. místo. Gasík také běžel docela hezky, akorát se mu ze začátku moc nechtělo běžet a trochu se coural. Parkur šel čistě, ale bohužel dostal trestné body za čas. Druhý běh byl už trochu složitější, ale po prohlídce jsem si myslela, že doběhneme. No bohužel Max i Gas se diskli na stejném místě. Vybrali se holt jinou díru tunelu než měli. Ale nevadí, protože i tak běželi moc hezky. Poslední běh byl Jumping společný pro všechny kategorie. Parkur měl pár míst které byly opravdu těžké a téměž 50% závodníků se disklo na tunelu. Trať byla buď pro pomalé psy nebo psy kteří hodně vnímají svého pána. Maxík se bohužel disknul, ale Gasík mě moc mile překvapil a doběhl celý parkur bez jediné chybyčky. Akorát měl trestné body za čas, protože šel pozdravit lidi u pásky. Ale jinak běžel opravdu moc dobře a i v tempu. Bohužel nám chybělo trochu štěstí a v Jumpingu se umístil na 4. místě. Dnešní závody byly moc příjemné a parkury moc hezké:o)