1.1.2011 Novoroční dráček Kyje

Rozhodčí: Zdeněk Spolek

Jak na nový rok tak po celý rok. Kdyby to tak platilo aspoň v agility vůbec bych se nezlobila. Na uvítání nového roku v Kyjích uspořádali malé závody, kde se běžela jen zkouška agility a jumpingová zkouška. Kluci byli v dobré náladě a tak obě zkoušky zaběhli pěkně. Jako první se běžela zkouška agility. Naštěstí zde nebyla houpačka, takže oba to zaběhli jen s jednou chybičkou a docela i v tempu. Což Gasovi vyneslo 3. místo a Samovi 2. místo. Jako druhý parkur byl jumping, který se mi moc líbil a pro kluky byl také docela lehký. Žádné pasti ani motanice, což se hlavně Gasovi líbilo. Akorát Sam před tunelem hned za druhou překážkou se začuchal a nehodlal pokračovat než zjistil co to tam tak krásně voní. Ale pak už se zase rozběhl a parkur dokončil čistě. V tomto parkuru se umístili ve stejném pořadí, takže Sam na 2. místě a Gas na 3. místě. V celkovém součtu v kategorii A1 byl Sam na 1. místě a Gas na 2. místě. Oba dostali tašku plnou dobrot - rybiček, frolíků, konzerv a granulek. No prostě samé mňamky.