Zde se můžete podívat na naše agilitní snažení ze závodů nebo jen tak z tréninku.

 

Rozhodčí: Michela Glossová

Max A2 1. běh - 6. místo/10 - VD - 11,75 tr. bodů - 3,21 m/s, 2. běh - disk, 3. běh - 2.místo/10 - V - 5 tr.b. - 4,48m/s

Krásný den v krásném prostředí:o) Zkoušky se konali na hřišti s úžasným trávníčekem. Parkury byly krásné a běhavé, žádné moc velké záludnosti. V 1. běhu jsem zkusila co Max dá a nedá. No a teda spíš nedal. Nedal náběh do slalomu, kde dělal, že slalom snad ani nevidí. Nevím jestli byl moc rozběhnutý nebo co si to zase vymyslel. Takže odmítnutí. A na konci byl krásná rovinka, tak jsem mu trochu utekla, ale po látkovém tunelu bohužel minul poslední 2 skočky. Takže jsme se museli vracet. V 2. běhu jsme se diskli hned na 3. překážce. Místo slalomu si Max vybral kladinu, ale pak už běžel moc hezky a žádný problém jsme neměli. Jediný 3. běh se nám povel hezky. Bohužel jedna shozená laťka po houpačce, ale i tak krásné 2. místo:o)
Rozhodčí: Alice Glöcknerová

Max A2 1. běh - 1. místo/11 - V - 5 tr. bodů - 4,37 m/s, 2. běh - disk, 3. běh - disk

Moc hezké parkury, ale nevím jestli to bylo únavou po sobotě, ale tak trochu jsem občas vypnula nebo zaspala a hned z toho byl disk. 1. běh se nám docela povedl. Bohužel opět skočené áčko, ale i tak nejrychlejší čas a 1. místo:o) 2. běh jsme zaspala na áčku, po kterém se mělo točit na levou ruku, ale Max si vybral skočku přímo před ním. A ve 3. běhu jsem to trochu nevydržela a po houpačce jsem se otočila dřív než jsem měla a Max skočil překážku z druhé strany. Ale i tak Max běhal moc hezky.
Rozhodčí: Kateřina Lerlová

Max A2 1. běh - 1. místo/16 - V - 0 tr. bodů - 4,46 m/s, 2. běh - 4.místo/16 - V - 10 tr.b. - 4,09m/s

Dnes se nám podařilo splnit podmínky pro přestup do A3. Sice se tam moc neženeme, protože máme co trénovat, ale i tak to byl náš letošní cíl. Bohužel na těchto závodech se nám objevil další problém co musíme natrénovat a to zóna na áčku. Sice v 1. běhu se nám povedla, ale opravdu jen o chloupek. 1. běh nám s Maxem opravdu sedl. Max se snažil, nic neshodil a i to áčko tak nějak dal. V 2. běhu jsme měli trochu problémy se slalomem a skočené áčko. V součtu obou běhu jsme se umístili na krásném 3. místě:o)
Rozhodčí: Petr Rybář

Max A2 1. běh - 2. místo/13 - V - 0 tr. bodů - 3,95 m/s, 2. běh - 6.místo/13 - VD - 5,85 tr.b. - 3,87m/s

Dnešní zkoušky se opravdu vydařily. Parkury nám sedly. 1. běh Max zaběhl moc krásně a hlavně čistě a tím jsme měli splněnou další zkoušku do A3. V druhém běhu nám bohužel spadla první tyčka, takže jsme už pak běželi bez nervů a závodění a dodržená zóna na kladině nás trochu zpomalila a Max dostal poprvé penalizaci za čas:o) Ale i tak jsme se umístili na 6. místě a v součtu na 1. místě a odvezli jsme si krásný pohár:o)
Rozhodčí: Petr Rybář

Max A2 1. běh - 9. místo/11 - VD - 10 tr. bodů - 4,06m/s, 2. běh - disk

Gas A2 1. běh - 4. místo/11 - VD - 8,04 tr. bodů - 2,53 m/s, 2. běh - 10. místo/11 - D - 15,63 tr. bodů - 2,56 m/s

Dnešní zkoušky se konali v jezdecké hale v Ústí nad Labem. Rozhodčí Petr Rybář postavil hezké běhavé parkury, ale nechybělo tam pár pastí. V 1. běhu Max běžel úplně super. Krásně a rychle, ale bohužel shodil skočiky na posledních dvou skočkách. V 2. běhu jsme jsme měli jedno odmítnutí na slalomu a následně jsme se diskli na tunelu. Max si místo áčka vybral tunel.
Na tyto zkoušky jsme zkusila přihlásit i Gasíka jestli bude v hale běhat lepší než venku. Bohužel Gasík nasadil svoje standartní plazící se tempo. Oba běhy jsme odběhli čistě, ale trestné body jsme nasbírali na času:o) Tak Gasík si po dlouhé době zkusit závodní atmosféru. A na dlouho nám to asi zase stačilo:o)
Rozhodčí: Lenka Pánková

Max A2 1. běh - 1. místo/12 - V - 0 tr. bodů - 3,83 m/s, 2. běh - disk, 3. běh 4.místo/12 - 23 tr.b. - 2,85 m/s
Rozhodčí: Kateřina Lerlová

Max A2 - Jumping - disk, agility - 14. místo/46 - V - 5 tr. bodů - 4,09 m/s, Zkouška A2 - disk

Krásné závody se skvělou organizací. Bohužel s Maxem se nám vůbec nedařilo. Nějak jsme se na parkruru špatně domlouvali. Chyby byly prostě moje - nějak jsem se tam motala. Jediný běh co se nám povedl bylo agility, kde jsme měli jedno odmítnutí.
Rozhodčí: Podmolová Jaroslava

Max A2 1. běh - 5. místo/13 - VD - 10 tr. bodů - 3,77 m/s, 2. běh - 3.místo/13 - V - 5 tr.b. - 4,11m/s

Moc hezké závody a krásné prostředí a moc pěkná hala. Maxík běhal moc hezky, ale bohužel nějaké chybičky se vloudili. Ale i tak se nám povedlo v závodu umístit a v součtu jsme se umístili na krásném 3. místě:o)
Rozhodčí: Michaela Glossová

Max A2 1. běh - disk, 2. běh - 1.místo/11 - V - 0 tr.b. - 4,18m/s

Oba běhy od paní rozhodčí byli hooodně běhavé, že i já jsem měla co dělat Maxíka v některých úsecích doběhnout. První běh jsme měli krásný až do před před poslední překážky, kterou schodil, což mě asi trochu vyvedlo z míry a na následující překážce jsme se diskli. Bohužel jsem si na Maxe nepočkala až překážku oběhne a on jí skočil z druhé strany:o( Ale z běhu jsem měla dobrý pocit, protože běžel naplno. Druhý běh se nám povedl moc hezky, i když jsme v jednom místě měli trochu kolizi, ale Maxík jí krásně vyřešil a běh jsme měli čistý. Sice jsem z tohoto běhu neměla úplně ten nejlepší pocit, protože v jednom místě jsme se trochu nedomluvili, ale i tak pocit z 1. místa byl k nezaplacení:o) A čas jsme měli druhý nejrychlejší ze všech velikostí. Rychlejší byla jen borderka:o)) Maxík je prostě malé torpédo:o)
Rozhodčí: Kateřina Lerlová

Max A2 1. běh - 3. místo/17 - VD - 10 tr.b. - 4,13 m/s, 2. běh - 4.místo/17 - VD - 15 tr.b. - 3,78 m/s

Oba běhy se mi líbily a oba běhy jsme zvládli moc hezky. Z 1. běhu jsem měla opravdu hodně dobrý pocit. I když Max schodil 2 tyčky, oba jsme běželi naplno a všechno jsme zvládli, tak jak jsem si to naplánovala. I když jsme měli 10 tr. bodů měli jsme nejrychlejší čas ze všech SA2. 2. běh se nám už tolik nepovedl. Opět dvě schozené laťky a jedno odmítnutí, kdy minul skočku, protože udělal moc velký oblouk a já si ho neohlídala. Ale jinak jsme opět běželi naplno a důležité bylo, že jsme se nediskli a oba běhy doběhli. I v druhém běhu měl Max nejrychlejší čas:o)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one